Curs valutar 

29 septembrie 2016
Curs valutar Banca Nationala a Romaniei și alte banci: Euro, Dolar. Convertor valutar.
RON
EUR
USD
GBP
CHF
NumeCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
Banca Nationala4,453,975,164,09
Libra Bank4,394,513,904,035,085,244,004,16
Alpha Bank4,384,523,854,095,005,333,964,23
Banca Romaneasca4,424,493,933,995,115,264,004,12
Bancpost4,394,513,924,045,075,224,034,15
Bank of Cyprus4,394,513,904,035,055,27
BRD4,384,533,884,045,055,273,984,18
Credit Europe Bank4,414,503,914,035,115,244,024,14
Garanti Bank4,414,493,924,005,105,204,064,14
Intesa Sanpaolo Bank4,344,523,884,045,045,233,994,13
Piraeus Bank4,404,493,924,015,075,264,024,13

Curs valutar Banca Nationala a Romaniei: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Romania. Convertor valutar, curs valutar la toate bancile. Ratele de schimb: BNR.