Curs valutar 

23 ianuarie 2017
Curs valutar Banca Nationala a Romaniei și alte banci: Euro, Dolar. Convertor valutar.
RON
EUR
USD
GBP
CHF
NumeCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
Libra Bank4,444,564,164,285,135,294,114,28
Alpha Bank4,424,574,104,365,025,364,054,33
Banca Romaneasca4,474,534,194,255,145,304,114,23
Bancpost4,454,554,164,265,125,274,134,24
Bank of Cyprus4,444,564,144,285,095,31
Garanti Bank4,464,544,174,265,145,254,154,23
Intesa Sanpaolo Bank4,384,564,124,295,065,254,084,23
Piraeus Bank4,454,544,164,255,145,274,134,24

Curs valutar Banca Nationala a Romaniei: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Romania. Convertor valutar, curs valutar la toate bancile. Ratele de schimb: BNR.