Curs valutar 

26 martie 2017
Curs valutar Banca Nationala a Romaniei și alte banci: Euro, Dolar. Convertor valutar.
RON
EUR
USD
GBP
CHF
NumeCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
Libra Bank4,504,624,164,285,185,344,174,33
Alpha Bank4,494,634,094,345,095,434,114,39
Banca Romaneasca4,534,594,194,245,215,374,174,29
Bancpost4,514,614,184,285,195,344,194,29
Bank of Cyprus4,494,624,164,305,175,39
Garanti Bank4,514,594,174,255,215,314,214,29
Intesa Sanpaolo Bank4,444,614,114,275,135,324,144,28
Piraeus Bank4,504,604,164,265,195,334,184,30

Curs valutar Banca Nationala a Romaniei: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Romania. Convertor valutar, curs valutar la toate bancile. Ratele de schimb: BNR.