Curs valutar 

27 aprilie 2017
Curs valutar Banca Nationala a Romaniei și alte banci: Euro, Dolar. Convertor valutar.
RON
EUR
USD
GBP
CHF
NumeCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
Libra Bank4,474,594,094,215,255,414,094,25
Alpha Bank4,464,604,034,285,175,514,044,32
Banca Romaneasca4,504,574,144,205,295,444,114,22
Bancpost4,494,584,114,215,245,394,124,22
Bank of Cyprus4,464,594,064,215,205,42
Garanti Bank4,494,574,124,215,305,414,154,23
Intesa Sanpaolo Bank4,424,594,054,215,205,394,074,22
Piraeus Bank4,494,584,114,205,265,394,124,23

Curs valutar Banca Nationala a Romaniei: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Romania. Convertor valutar, curs valutar la toate bancile. Ratele de schimb: BNR.