Curs valutar 

26 februarie 2017
Curs valutar Banca Nationala a Romaniei și alte banci: Euro, Dolar. Convertor valutar.
RON
EUR
USD
GBP
CHF
NumeCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
Libra Bank4,464,584,214,335,295,454,164,33
Alpha Bank4,454,584,134,395,175,524,104,38
Banca Romaneasca4,494,554,244,305,295,444,174,28
Bancpost4,474,574,224,325,275,424,184,28
Bank of Cyprus4,464,584,184,335,235,45
Garanti Bank4,484,564,234,325,295,394,214,29
ING Bank4,454,584,184,345,255,444,164,32
Intesa Sanpaolo Bank4,424,604,174,335,235,424,154,30

Curs valutar Banca Nationala a Romaniei: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Romania. Convertor valutar, curs valutar la toate bancile. Ratele de schimb: BNR.