Curs valutar 

27 mai 2017
Curs valutar Banca Nationala a Romaniei și alte banci: Euro, Dolar. Convertor valutar.
RON
EUR
USD
GBP
CHF
NumeCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
Libra Bank4,504,624,004,135,155,314,094,25
Alpha Bank4,494,633,954,195,065,394,054,32
Banca Romaneasca4,524,594,054,115,175,334,114,23
Bancpost4,504,604,014,115,155,304,114,21
Bank of Cyprus4,494,613,994,135,125,34
Garanti Bank4,524,604,044,125,175,274,144,22
Intesa Sanpaolo Bank4,444,613,974,135,095,284,074,22
Piraeus Bank4,514,614,034,135,155,294,124,24

Curs valutar Banca Nationala a Romaniei: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Romania. Convertor valutar, curs valutar la toate bancile. Ratele de schimb: BNR.