Curs valutar 

23 septembrie 2017
Curs valutar Banca Nationala a Romaniei și alte banci: Euro, Dolar. Convertor valutar.
RON
EUR
USD
GBP
CHF
NumeCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
Libra Bank4,544,663,783,905,135,293,884,04
Alpha Bank4,534,673,773,915,105,323,884,05
Banca Carpatica4,574,623,793,895,135,283,874,00
Banca Romaneasca4,564,633,823,875,155,313,894,00
Banca Transilvania4,544,653,783,92
Bancpost4,544,663,773,895,125,273,914,01
Bank Leumi Romania4,524,683,773,915,075,293,884,04
BRD4,524,683,763,925,115,333,874,07
Credit Europe Bank4,534,683,773,925,145,283,944,00
Garanti Bank4,564,643,803,885,155,253,934,00
Intesa Sanpaolo Bank4,514,633,773,885,125,243,883,97
OTP Bank4,524,663,753,935,095,333,924,02
Piraeus Bank4,554,653,793,895,135,263,914,01
ProCredit Bank4,554,643,793,895,095,28

Curs valutar Banca Nationala a Romaniei: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Romania. Convertor valutar, curs valutar la toate bancile. Ratele de schimb: BNR.