Curs valutar 

24 iunie 2017
Curs valutar Banca Nationala a Romaniei și alte banci: Euro, Dolar. Convertor valutar.
RON
EUR
USD
GBP
CHF
NumeCump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.Cump.Vânz.
Libra Bank4,514,634,044,165,135,294,134,29
Alpha Bank4,504,633,964,215,035,364,074,34
Banca Romaneasca4,534,604,064,125,155,314,134,25
Bancpost4,504,634,034,155,125,274,164,26
Bank of Cyprus4,514,644,034,175,095,31
Garanti Bank4,534,614,044,125,155,254,184,26
Piraeus Bank4,524,624,034,135,135,274,154,27

Curs valutar Banca Nationala a Romaniei: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Romania. Convertor valutar, curs valutar la toate bancile. Ratele de schimb: BNR.