Curs valutar: Banca Nationala 

25 noiembrie 2017
Curs valutar Banca Nationala a Romaniei. Ratele de schimb - Banca Nationala a Romaniei (BNR).
SimbolValutaCotațieEvoluțieacum 7 zileacum 30 zile
EUREuro4,65360,01364,64004,5976
USDDolar S.U.A.3,9215-0,01073,93223,9072
GBPLira sterlina5,22290,01535,20765,1592
CHFFranc elvetian3,99710,03093,96623,9324
RUBRubla rusa0,06710,00110,06600,0679
MDLLeu moldovenesc0,22570,00210,22360,2257
UAHHrivna ucraineana0,1456-0,00340,14900,1459
CADDolar canadian3,0793-0,00443,08373,0771
RSDDinarul sarbesc0,0390-0,00020,03920,0385
AUDDolar australian2,98490,01842,96653,0094
CZKCoroana ceha0,18300,00150,18150,1797
PLNZlotul polonez1,10510,01091,09421,0844

Curs valutar Banca Nationala a Romaniei: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Romania. Ratele de schimb valutar Banca Nationala a Romaniei. Convertor valutar.