Curs valutar: Banca Nationala 

23 septembrie 2017
Curs valutar Banca Nationala a Romaniei. Ratele de schimb - Banca Nationala a Romaniei (BNR).
SimbolValutaCotațieEvoluțieacum 7 zileacum 30 zile
EUREuro4,5950-0,00304,59804,5873
USDDolar S.U.A.3,8316-0,02003,85163,8951
GBPLira sterlina5,1944-0,01995,21434,9862
CHFFranc elvetian3,9559-0,05124,00714,0217
RUBRubla rusa0,0666-0,00020,06680,0659
MDLLeu moldovenesc0,21880,00000,21880,2183
UAHHrivna ucraineana0,1462-0,00050,14670,1522
CADDolar canadian3,1220-0,04563,16763,0960
RSDDinarul sarbesc0,0385-0,00010,03860,0384
AUDDolar australian3,0533-0,03533,08863,0745
CZKCoroana ceha0,17640,00010,17630,1757
PLNZlotul polonez1,07530,00021,07511,0709

Curs valutar Banca Nationala a Romaniei: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Romania. Ratele de schimb valutar Banca Nationala a Romaniei. Convertor valutar.