Curs valutar: Banca Nationala 

23 iulie 2017
Curs valutar Banca Nationala a Romaniei. Ratele de schimb - Banca Nationala a Romaniei (BNR).
SimbolValutaCotațieEvoluțieacum 7 zileacum 30 zile
EUREuro4,57370,00924,56454,5987
USDDolar S.U.A.3,9269-0,07233,99924,1287
GBPLira sterlina5,1086-0,07425,18285,2080
CHFFranc elvetian4,13260,00764,12504,2371
RUBRubla rusa0,0667-0,00030,06700,0691
MDLLeu moldovenesc0,2192-0,00160,22080,2258
UAHHrivna ucraineana0,1514-0,00230,15370,1588
CADDolar canadian3,1229-0,01763,14053,1064
RSDDinarul sarbesc0,03800,00000,03800,0378
AUDDolar australian3,11340,01113,10233,1242
CZKCoroana ceha0,17570,00080,17490,1750
PLNZlotul polonez1,0809-0,00091,08181,0840

Curs valutar Banca Nationala a Romaniei: Euro, Dolar, Rubla, Leu - Romania. Ratele de schimb valutar Banca Nationala a Romaniei. Convertor valutar.